Sulmuesi Gashi, fjalë speciale për Kosovën

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipnisë, Shkëlzen Gashi nuk ka kursye urimet e përzemërta për ndeshjen e parë të Kosovës në rrugëtimin e gjatë kualifikues të Botnorit ‘Rusi 2018’.

“I uroj suksese dhe fat Kombëtares së Kosovës për ndeshjën e parë historike për garat kualifikuese të Botnorit 2018” shkruen Gashi në Facebook.