Tanë Anglia po e kërkon mbrojtësin italian

Asht raportue se disa nga ekipet gjigante nga Premier League kanë shprehë interesim për mbrojtësin e Juventus’it, Leonardo Bonucci.

La Stampa, ka raportue se Chelsea, Manchester City dhe Manchester United, që të tri ekipet në fjalë kanë ba oferta për nji ndër mbrojtësit ma të mirë botë, transmeton Rrokum.TV

Në anën tjetër, asht thanë se, Bonucci e dëshiron transferimin te Chelsea, për shkak të Antonio Conte, qe e ka pasë trajner edhe në Juventus./Rrokum.TV

Shperndaje në: