Tashma zyrtare: Mourinho trajner i Manchester United

Legjenda e ekipit të Manchester United, Rio Ferdinand e ka konfirmue se Jose Mourinho ka me qenë trajner i gjigantit anglez, Manchester United.

Ai e ka konfirmue këtë lajm napërmjet rrjeteve sociale Facebook dhe Twitter tue i urue mirëseardhje në ekipin ma të madh anglez.

Tashma ka mbetë vetëm zyrtarizimi edhe nga faqja zyrtare e Manchester United./Rrokum.TV