Tensione në Bayern Munchen

Jerome Boateng i asht kundërpërgjigjë drejtorit të Bayern Munchen, Karl-Heinz Rummenigge.

Mbrojtësi gjerman ishte kritikue shumë nga Rummenigge mbas paraqitjes së dobët në humbjen 3:2 të Bayernit në Champions League në udhëtim te Rostov.

Rreth kësaj deklarate ka reague Jerome Boateng.

“Sinqerisht unë veç muj me kesh me deklaratën e tij. Tjetër herë ai le të vjen dhe të ma thotë këtë në ftyrë”, ka deklarue Boateng.

Shperndaje në: