Tensione te Dortmund, shihni sherrin mes Dembele dhe Burki (video)

Sulmuesi anesor i Dortmund, Ousmane Dembele ka pase nji konfrontim me bashkelojatarin e tij, Ruman Burki.

Krejt kjo ka ndodhe gjate seances stervitore dje, transmeton Rrokum.TV

Per me i qetesue gjaknat, ka nderhy edhe trajneri i ekipit./Rrokum.TV