Terim vizitoi zhveshtoren e Kosovës, s’keni me besue çfarë ka ba! (foto)

E nxori Herolind Shalën nga zhveshtorja vetëm për me i thanë se “ishe ma i miri në fushë”.

Trajneri i Turqisë, Fatih Terim, ka lavdue mesfushorin e Kosovës, Herolind Shalën, mbas ndeshjes ku Turqia triumfoi 2:0.

Mbas ndeshjes, Terim, ka shkue te zhveshtorja e Kosovës dhe e ka nxjerrë jashtë futbollistin kosovar, të cilit i kishte thanë: “Ishe ma i miri në fushë sonte nga të dyja skuadrat. Ke shkëlqye. Të kam përcjellë dhe më pëlqen shumë si futbollist. Vazhdo kështu se ke me  arritë shumë në karrierë”, i ka thanë Terim Shalës.

 

1-terim

 

2-terimmm