The Sun: Ky asht vendimi i Mourinho për Januzajn

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho asht i impresionuem me punën që po ban Adanan Januzaj.

The Sun shkruen se, Mourinho asht i kënaqun me Januzajn dhe e dëshiron atë në ekip për këtë edicion.

Januzaj dje luejti për 45 minuta në fitoren 2:0 të Manchester Unitedit kundër Wigan, ku shkëlqeu me paraqitjen  tij, e cila asht vërejtë edhe nga trajneri portugez.

Shperndaje në: