Tifozët kroatë e shqiptarë e bajnë festën bashkë në Shkodër

Tifozët shqiptar dhe kroatë kanë nis festën qysh tash në qytetin e Shkodrës.

Sonte Kosova përballet me Kroacinë në Loro Boriqi në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Rusia 2018’.

KosovaPress përmes fotografive u tregon atmosferën e mirë që ka nisë në Shkodër, ku tifozët e Kosovës dhe ata të Kroacisë po knojnë e vallëzojnë me flamuj.

 

2-tifozet

 

3-tifozet

 

Shperndaje në: