Tifozët ‘pushtojnë’ fushën, plas sherri i madh (video)

Mes shumë tensioneve, Konayaspor e ka fitue Superkupën e Turqisë ndaj kampionëve të Besiktasit.

Tifozët e Besiktasit dhe Konyasporit, kanë shkaktue nji skandal të madh tue u përleshe mbas përfundimit të sfidës.