Tifozi grushton lojtarin mbrapa shpine, por kqyreni çka bahet mandej (video)

Rikthehemi në vitin 2011 kur nji tifoz u fut në fushë në ndeshjen ndërmjet ekipeve rumune, Petrolul Ploiesti dhe Steaua Bucharest, dhe goditi mbrojtësin e Steauas, George Galamaz në krye.

Nji veprim që u përshkue mandej nga nji situatë tjetër ku u përfshinë bashkëlojtarët e Galamaz, të cilët sulmuen tifozin, por mandej dy lojtarë u ndëshkuen me kartonë të kuq, dhe ndeshja u anulue për shkak të dhunës në turmë.

Shperndaje në: