Tifozja e famshme ‘tradhton’ Shqipninë, qe me kend asht ajo tash!

Rike Roci tashma e ka nji ekip tjetër në Euro 2016.

Tifozja super-seksi e Kombëtares së Shqipnisë, tash ka me përkrahë Italinë.

“Mbas Kombëtares së vendit tim që nuk u kualifikue, nesër ka me përkrah Italinë. Kombëtaren e vendit ku jam rritë dhe që më ka dhanë shumë në jetë”, ka shkrue Roci në “Instagram”.

Fotot kanë nisë me u shpërnda gjithandej në mediat italiane.

Screen Shot 07-01-16 at 04.58 PM

Shperndaje në: