Tifozja shqiptare fejohet me nji ganez!

Tifozja seksi Irid Oxa e cila gjatë Kampionatit Europian ‘pushtoi’ faqet e para të medieve ndërkombëtare tashma asht fejue me nji futbollist.

Balerina shqiptare që jeton në Itali asht fejue me futbollistin e ganez të Torinos, Afriye Acquah.

Lajmi asht zyrtarizue ditën e sotme nga çifti i cili asht përcjellë me interes edhe nga medat ndërkombëtare dhe veçanërisht nga ‘Sky Sport’.

Shperndaje në: