Trajneri kroat: Ekipet tjera kanë me pasë vështirë ndaj Kosovës

Trajneri i Kroacisë, Ante Cacic ka folë mbas fitores ndaj Kosovës.

Ai u shpreh i lumtun për trepikëshin e arritun në “Loro Boriçi”.

“Jam shumë i kënaqun. Shënuem goll herët dhe Kosova nuk arriti të kthehet. Na u dëshmuem që kemi kualitete të nalta, por mund të them që ekipet tjera kanë me pasë shumë të vështirë të fitojnë ndaj Kosovës në këtë stadium”, deklaroi Cacic mbas ndeshjes.

Shperndaje në: