Trajneri rumun: Qe kush i ndihmoi Shqipnisë

“Humbja asht humbje dhe ndjehemi keq për këtë. Patëm shumë raste për goll. Nisëm mirë ndeshjen, por për shkak të nji gabimi në mbrojtje, pësuem goll”, ka thanë trajneri i Rumanisë, Anghel Iordanescu.

Mendoj se tifozët e Shqipnisë i dhanë energjinë e mjaftueshme ekipit dhe kjo i ndihmoi atyne me shenue”, deklaroi ai.

Shperndaje në: