Trezeguet: Qe rezultati i ndeshjes Francë-Shqipni

Legjenda e Francës David Trezeguet ka ba nji parashikim për dy ndeshjet e sotme, Zvicër-Rumani dhe Francë-Shqipni.

Simbas ish-lojtarit të Juventus’it, helvetët dhe rumunët kanë me u nda në “paqe” 0-0. Ndërkohë që Franca ka me mposhtë Shqipninë me rezultat 3-0.

Shperndaje në: