UEFA: Qe 10 sulmuesit ma të mirë në botë! A pajtoheni ju me këtë renditje? (video)

UEFA ka publikue listën me emnat e 10 sulmuesve ma të mirë të sezonit që lamë mbas, ku befasi janë mungesat e medha te Luis Suarez, Bale, Aguero, Aubameyang dhe Karim Benzema.