Ujkani kallxon për mundësitë e Kosovës ndaj Finlandës

Në konferencën për shtyp ka folë edhe portieri i Kosovës, Samir Ujkani.

Ai u shpreh optimist që Kosova ka me fitue në Finlandë.

“Pikët janë shumë të randësishme dhe na kemi me luejt për fitore kundër Finlandës”, deklaroi Ujkani.

“Ka me qenë shumë e vështirë, por kemi nji ekip të mirë dhe kemi me luftue deri në fund”, shtoi ai.

Shperndaje në: