Vala Superliga: Rezultatet dhe tabela përfundimtare mbas sezonit vjeshtor (foto)

Sot janë mbyllë edhe dy takimet e fundit të stinorit vjeshtor në Vala Supërligën e Kosovës në futboll.

Këto janë rezultatet dhe tabela përfundimtare për sezonin vjeshtor në Vala Superligë.

zkmisha

zkmisha2