Vala Superliga: Rezultatet dhe tabela

Trepça ’89 mbetet në vendin e parë të Vala Superligës.

Ekipi nga Mitrovica asht në pozitën e parë me 33 pikë, dy ma shumë se Prishtina dhe katër ma shumë se Feronikeli.

Rezultatet:

Trepça 89-Feronikeli 0:0

Besa- Drenica 2:1

Liria- Trepça 1:0

Hajvalia – Prishtina 0:0

Llapi-Drita 1:0

Gjilani-Ferizaj 0:1

1_1479309185-4201641