Van Persie lëndohet randë në sy, e dërgojnë me urgjencë në spital (video)

Robin van Persie ka pësue nji lëndim të randë në sy në ndeshjen që Fenerbehce e fitoi 1:3 ndaj Akhisar Belediyesor.

Ish sulmuesi i Manchester Unitedit, pësoi nji lëndim në sy dhe me urgjencë asht dërgue në spital, shkruejnë mediet turke.

Raportohet se holandezi asht i detyruem t’i nënshtrohet nji operacioni në sy.

https://youtu.be/tx7pH1b8-TA

Shperndaje në: