Vllaznimi i Gjakovës transferon ish lojtarin e Real Madrid’it

Ish lojtari i akademisë së Real Madridit dhe Atletico Madridit i asht bashkue Vllaznimit të Gjakovës.

Yunus Gulnar, futbollisti 19 vjeçar i cilin luen në rolin e mesfushorit qendror ka ardhë te ekipi gjakovar si nji përforcim tejet i madh për pjesën tjetër ta kampionatit, shkruen faqja Fansat e Futbollit kosovarë.

Shperndaje në: