Vendimi i Mourinho s’ka me i pëlqye Januzajt!

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka marrë nji vendim që 24 futbollistët me qenë pjesë e ekipit të parë tue mos lejue trajnimin te ekipi i rezervave të U21.

Ky lajm nuk asht aspak i mirë për Januzajn, i cili ka me pasë konkurrencë shumë të madhe në ekipin e parë dhe nuk ka me pasë asnjiherë mundësi që me i kallxue aftësitë e tij as në ekipin e dytë.

Shperndaje në: