Video: Bernard Berisha shënon goll për Anzin dhe falenderon Zotin

Bernard Berisha ka shënue goll kundër Zenit St. Petersburg në kuadër të kampionatit rus, Premier League.

Reperezentuesi kosovar këtë goll e ka shënue nga pika e bardhë, derisa ai bani nji festim tejet interesant mbas këtij golli.

Shperndaje në: