Video: E pabesueshme, Milan kthen rezultatin nga 1-3 në 4-3

Loje per mos me u harrue u zhvillue sot ne Serie A italiane.

Milan u dok se po humbte, kur e pa veten ne disavantazh 1-3, por ne 20 minutat e fundit arriti me shenue plote 3 here per me kthye rezultatin ne 4-3, raporton Rrokum.TV.

Locatelli dhe Paletta ishin shenuesit e dy gollave te fundit qe e shendrruen nji humbje te sigurt, ne nji fitore te madhe./Rrokum.TV

https://www.youtube.com/watch?v=fWCfK3G_cj0

Shperndaje në: