Video emocionuese e UEFA’s për tifozët shqiptarë

UEFA ka publikue nji video, në të cilën kallxon emocionet e tifozëve shqiptarë, të cilët për herë të parë janë pjesë e Kampionatit Europian.

Në video kallxohen emocionet e tifozëve shqiptarë përmes nji djali dhe babes së tij, të cilët e kqyrin së bashku ndeshjen kundër Zvicres.

Danieli, djali që asht në këtë video flet për emocionet e mëdha dhe randësinë që ka Euro 2016 për Shqipninë, si nji ngjarje historike për kombin shqiptar.

Shperndaje në: