Video: Futbolli me robota, finalja Australi-SHBA

Australia dhe SHBA janë ekipet e robotëve që u përballën në finalen e garës së futbollit “Robocup Challenge” të zhvillueme në Kinë, si pjesë e Konferencës Botënore të Robotëve.

Kqyreni videon për ma shumë.

Shperndaje në: