Video: Golli i Bacca në Milan-Lazio

Milan ka arritë fitoren e tretë këtë sezon në Serie A, tue mposhtë Lacion në “San Siro” me rezultat 2:0.

Gollat për Milanin në kët ndeshje i shënuen sulmuesit Carlos Bacca dhe Niang.

Në këtë ndeshje për herë të parë nga fillimi në Serie A luejti edhe portieri i Kombëtares së Shqipnisë Thomas Strakosha, i cili pamvarësisht dy gollave, kallxoi paraqitje mbresëlanëse.

Shperndaje në: