Video: Ibrahimovic ban hajgare me Pogba, kqyreni për çka asht fjala!

Manchester Unitedi shënoi fitoren e dytë në Premier League.

Ekipi i drejtuem nga Jose Mourinho ka mposhtë 2 me 0 Southamptonin, me dy golla të shënuem nga Zlatan Ibrahimovic.

Mbas ndeshjes, Pogba dhe Ibrahimovic dhanë deklaratë për ‘SkySports’, ku nuk munguen edhe momentet qesharake.

Asht Ibrahimovic që me hajgare kritikon Pogban për nji pasim që ky i fundit se ka ba gjatë ndeshjes.

Shperndaje në: