Video: Ja ‘vjedh’ në fushë letrën e taktikave të trajnerit

Në futbollin modern lojtarët nuk përtojnë me ba hajgare në fushë dhe me këtë nuk i kursejnë edhe kundërshtarët.

Krejt kjo ndodhi në ndeshjen e Championship n’Angli mes Sheffield Wednesday dhe Huddersfield Town.

Ross Wallace me hajgare ja mori lojtarit kundërshtar letrën me taktika që trajneri i Huddersfield kishte përpilue për pjesën e mbetun të lojës.

Shperndaje në: