Video: Kjo asht huqja e vitit në minutën e fundit të lojës

Në ndeshjen ndërmjet Francës dhe Spanjës në grupmoshën U-19, ka ndodhë huqja e vitit.

Nji futbolliste e Spanjës ka pasë rast ideal të barazojë rezultatin në 2:2 në minutën e 92’të, por ka dështue para portës së zbrazun.

Shperndaje në: