Video: Kjo çka ka ba Lukaku asht e pafalshme!

Romelu Lukaku asht protagonist i nji dështimi të madh në ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës.

Belgjika mundi 4:0 Bosnje dhe Hercegovinën në kuadër të grupit H.

Kqyreni çka ka ba ai…!

Shperndaje në: