Video: Messin e shtrijnë për toke te Barcelona, e bajnë hor

Mbas rikthimit të Messit në stërvitje te Barcelona krejt kanë fillue që të qeshin. Në seancën e sotme 3 yjet katalanas ma shumë se stërvitje kanë ngacmue njani-tjetrin me hajgare dhe lojna të ndryshme.

Treshja e tutshme e Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar, kanë përjetue “ferrin” në stërvitjen e fundit, nga bashkëlojtarët e tyne.