Video: Ronaldo, nga lëndimi e në goll

Real Madrid ka marrë tri pikë të tjera në La Liga, mbasi mposhti 5:2 Osasunën në ‘Santiago Bernabeu’.

Cristiano Ronaldo u rikthye mbas dy muejve lëndimi dhe luejti për 65 minuta. Ai shënoi gollin e parë për ekipin e Zinedina Zidane.

Shperndaje në: