Video: Ronaldo, poker me bukuroshen, kqyreni përfundimin

Cristiano Ronaldo asht pjesë e nji fushate të marketingut.

Së fundi ai asht paraqitë në nji reklamë përballë nji grueje shumë të bukur.

Grueja përballë Ronaldos asht Mireira Lalaguna, Miss Bota 2015.

Në lojën e pokerit, Ronaldo e mundi Lalagunan, dhe në fund bani festën e tij të zakonshme.