Video: Superkupa e Spanjës, Sevilla-Barcelona

Barcelona ka fitue ndeshjen e parë ndaj Sevillas tue ju afrue ma shumë titullit të Superkupës së Spanjës, mbas fitores 2:0 si mysafir i Sevilla’s.

Barca doket shumë afër titullit të Superkupës, mbasi tash ndeshja e kthimit zhvillohet në ‘Camp Nou’.

Gollat për katalunasit i shënuen Luis Suarez dhe Munir El Haddadi, që të dy në pjesën e dytë.

Shperndaje në: