Video: Watford ja gërdit lojën Manchester United’it

Manchester United e ka pësue humbjen e dytë radhazi në Premier League.

Ekipi Jose Mourinhos asht mposhtë nga Watfordi në udhëtim, 3:1.

Gollat për vendësit i shënuen: Etienne Capoue, Juan Zuniga dhe Troy Deenney, ndërsa për Unitedin realizoi Marcus Rashford.