Video: Ylli i Kosovës, Milot Rashica, asist në gollin e Vitesse

Milot Rashica vazhdon shkëlqimin me Vitessen. Ai ka asistue në barazimin 1:1 të Vitesses ndaj Utrechtit në “Eredivisie” të Holandës.

Rashica dribloi nji kundërshtar në zonë dhe mandej shërbeu për mrekulli Van Volswinke, që realizoi me lehtësi.