Vjen deklarata shokuese e Rihanna: Këta dy sportistë i kam ‘shfrytëzue’ veç për seks!

Drake dhe Rihanna i kanë dhanë fund lidhjes së tyne para do dite, sepse reperi kishte nisë nji romancë ma të re me dikend tjetër. Rihanna gjithashtu ka qenë publikisht në lidhje edhe me reperin tjetër Chris Brown.

Por, kangëtarja ka pohue se ka pasë në jetë edhe dy partnera tjere, por të cilët i ka shfrytëzue vetëm për seks. Bahet fjalë për futbollistin francez të Real Madridit, Karim Benzema, dhe pilotin e Mercedes në Formula 1, Lewis Hamilton.

“Me Benzeman dhe Hamiltonin kam ba vetëm seks dhe nuk kemi pasë asnji romancë”, ka pohue Rihanna për mediat amerikane, tue mos zbulue ma shumë detaje.

auto_rihanna_dhe_benzema1477500773 auto_rihanna_dhe_lewis_hamilton1477500771

Shperndaje në: