Vjen lajmi i madh për tifozët e Milanit

Ka nji marreveshje mes Gancikoff, perfaqesues i konzorciumit kinez dhe Berlusconit per shitjen e 100% te Milanit.

Konsorciumi qe po e blen gjiganin italian asht i udhehequn nga Han Li, raporton Rrokum.TV

Ata ne keto momente jane tue shkue drejt villes se Berlusconi per me kompletue marreveshjen.

Nenshkrimi pritet me ndodhe ne oret e ardhshme.