Vokrri ban selfie me kampionët

Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri dhe sekretari Eroll Salihu kanë qenë shumë pranë podiumit ku Portugalia ngriti trofeun e Kampionatit Europian.

Vokrri ka shfrytëzue këtë moment tue ba nji ‘selfie’ kur Ronaldo ngriti në qiellin e shtatë trofeun aq shumë të lakmuem.

Drejtuesit e FFK’s, e kanë ndjekë këtë ndeshje në tribunat “VIP” të stadiumit.

vokirri-saliuu_1468225489-3429590-700x933

Shperndaje në: