Ylli i Arsenalit i frustruem me klubin, don me u largue

Sulmuesi i Arsenalit, Alexis Sanchez nuk asht ma i lumtun n’Emirates, mbasi ka kërkue largimin nga ‘Topçinjët’.

Kiliani kërkon vazhdimisht nji ekip që mundet me konkurue për titull dhe nji ekip që mundet me arritë larg në Ligën e Kampionëve.

Kështu, Sanchez ka kërkue largimin dhe ka refuzue rinovimin e kontratës./Rrokum.TV

Shperndaje në: