Ylli i Atletico Madrid: Nuk largohem nga ekipi, përderisa…

Ylli i Atletico Madrid, Saul ka dhane nji deklarate rreth te ardhmes se tij.

Ai ka thane se ka me qendrue ne Atletico Madrid, aq gjate sa asht trajner i ekipit Diego Simeone.

Lojtari asht lidhe me nji kalim te mundshem ne Manchester United, por ai thote se, “perderisa Simeone asht ketu, nuk due me u largue”, transmeton Rrokum.TV nga Goal.

Saul thote se per te dhe shumicen ne Atletico Madrid, Simeone asht gjithcka.

“Ai asht njeriu qe ka pase besim te une qysh kur kam qene femi, dhe ai ma ka dhane mundesine me debutue me Atleticon”, thote Saul, transmeton Rrokum.TV.

Shperndaje në: