Ylli i Kosovës, super asist në gollin e ekipit holandez (video)

Heerenveeni kaloi në epërsi kundër gjigantit holandez Feyenoord, por mandej këta të fundit u rikthyen tue e mbyllë pjesën e parë 2:1.

Ishte Reza Ghoochannejhad ai që shënoi mbas nji asistimi nga përfaqësuesi i Kosovës, Arber Zeneli.

Zeneli bani nji kros të bukur dhe nga afërsia Ghoochannejhad nuk e pati të vështirë me shënue kur po zhvillohej minuta e gjashtë.

Shperndaje në: