Zogu parashikon ndeshjen Francë-Shqipni, qe kush fiton!

Zogut Nelson ka parashikue fituesin e ndeshjes mes Francës dhe Shqipnisë.

Mbas zvarranikut, Iguana Arang, tash edhe Zogut Nelson ka parashikue fituesin e ndeshjes mes Francës dhe Shqipnisë.

Zogut Nelson, i angazhuem nga Eurosport”, ka parashikue fitoren e Francës.

Për ma shumë shikojeni videon.

 

 


France-Shqiperi by GazetaExpress

Shperndaje në: