Zyrtare: Barcelona ban goditjen e madhe

Mesfushori portugez Andre Gomes, asht përforcimi i fundit i Barcelonës.

Ekipi katalunas ka njoftue në Twitter se ka arritë marrëveshje me Valencian për Gomesin.

Futbollisti ka me nënshkrue dhe ka me u prezentue te kampioni i La Ligas javën e ardhshme.

Detajet tjera të kalimit të Gomesit në “Camp Nou” pritet me u ba publike së shpejti.

gomes