Zyrtare: Conte trajneri i ri i Chelsea’s

antonieconte

Pritej zyrtarizimi dhe ai ma në fund ka ardh: Antonio Conte do jetë trajneri i Chelsea në sezonin e ardhshëm.

Trajneri aktual i Italisë asht zyrtarizu si strategu i ri i skuadrës në faqen zyrtare, teksa ka leshue edhe fjalët e para, raporton Albeu.

“Mezi pres që të filloj punën në Premier League.

Chelsea dhe futbolli anglez j anë të njohun në të gjithë botën. Due të vazhdoj të fitoj si kam ba në Itali dhe tash po mendoj vetëm për kampionatin Europian” asht shpreh ish trajneri i Italisë.

Shperndaje në: