Zyrtare: Kjo asht e ardhmja e Shkodran Mustafit

Mbas shumë ditë spekulimesh e ardhmja e mbrojtësit shqiptar Shkodran Mustafi doket sikur ka marrë drejtimin e duhun.

Trajneri i Valencias, Pako Ayestaran ka ba të ditun se Mustafi nuk ka me u transferue në Arsenal mbasi ka me qëndrue në Mestalla.

Mustafi nuk asht në shitje dhe nuk ka me u largue nga ekipi”, u shpreh Ayestaran.