Zyrtare: Lista e Kosovës për ndeshjet kundër Kroacisë e Ukrainës

Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaki ka publikue emnat e lojtarëve të ftuem kundër përfaqësueses së Kroacisë dhe Ukrainës.

Lista e Kombëtares së Kosovës:

Portierë: Samir Ujkani, Adis Nurkovic, Bledar Hjadini

Mbrojtës: Fanol Perdedaj, Avni Pepa, Alban Pnishi, Amir Rrahmani, Leart Paqarada, Ardian Isamajli

Mesfushorë: Hekuran Kryeziu, Eroll Zejnullahu, Alban Meha, Herolind Shala, Bersant Celina, Milot Rashica, Bernard Berisha, Arber Zeneli, Sinan Bytyqi, Besar Halimi, Valon Berisha,

Sulmues: Albert Bunjaku, Vedat Muriqi dhe Labinot Kabashi

Shperndaje në: