Zyrtare: Me këta lojtarë ka me i dalë n’fushë Turqia Kosovës (foto)

Përfaqësuesja e Turqisë tashma ka publikue listën për ndeshjen ndaj Kosovës, ndeshje kjo e vlefshme për Kampionatin Botnor ‘Rusia 2018’.

Në mesin e të ftuemve nga Fatih Terim asht edhe Arda Turan, por edhe shumë yje tjera.

Ndeshja mes Turqisë dhe Kosovës luhet më 12 Nandor , në orën 18:00.

Kjo asht lista e plotë:

teleel