Zyrtare: Mourinho emnohet trajner i Manchester United

Manchester United ka konfirmue napërmjet nji komunikate se ka emnue trajnerin e ri të ekipit , Jose Mourinho.

Mourinho ka nënshkrue kontratë 3 vjeçare me ekipin e Manchester United.

Në të kaluemen, ai ka drejtue ekipe si Porto, Inter, Real Madrid dhe Chelsea. /Rrokum.TV

Shperndaje në: